a a a    Nettstedkart
Forsiden / Toppmeny / Direktetelefoner alfabetisk etter etternavn

Direktetelefoner alfabetisk etter etternavn

Navn

Innvalgsnr

E-postadresse

Virksomhetsenhet

A

 

 

 

Akselsen, Trude

45410179

trude.akselsen@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Andersen, Kim Andre

45410431

kim.andre.andersen@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Andersen, Marit Ulvik

93200906

marit.andersen@krodsherad.kommune.no

Servicekontoret

B

 

 

 

Bekken, Hege

45410179

hege.bekken@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Bentsen, Odd Henning 

99387151

odd.henning.bentsen@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Berg, Monica 

93003150

monica.berg@krodsherad.kommune.no

PU

Berg, Kai

92400855

kai.berg@krodsherad.kommune.no

Vann og avløp, uteavdeling

Bergan, Eva 

40644174

eva.bergan@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Bjerkerud, Gunhild Skinnes 

93001836/93201088

gunhild.bjerkerud@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Bjerkerud, Inger Merete

46625152

ingermerete.bjerkerud@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon TNM

Bjerknes, Lise

93002291

lise.Bjerknes@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Bjerregaard, Anne Berit

93002291

anne.berit.bjerregaard@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Bjøre, Erik T. 

40555870

erik.bjore@krodsherad.kommune.no

Landbrukskontoret

Bjøre, Gunhild Ødegård 

93003150

gunhild.bjore@krodsherad.kommune.no

PU

Bjøre, Siri Kaja

32150900

siri.kaja.bjore@krodsherad.kommune.no

Legekontor

Blakkisrud, Maryanne 

93004878

maryanne.blakkisrud@krodsherad.kommune.no

Krøderen barnehage

Bottolfs, Anne Grethe

93001880

anne.grethe.bottolfs@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Bottolfs, Helle Iren 

93001836

helle.bottolfs@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Braseth, Gerd

97023973

gerd.braseth@krodsherad.kommune.no

Psykiatri

Breivik, Marit 

93004878

marit.breivik@krodsherad.kommune.no

Krøderen barnehage

Breivik, Siv Klara

93002291

siv.klara.breivik@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Brekka, Erling Herman 

92010193

erling.brekka@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Bråten, Anette Nim

92044343

anette.braaten@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen kjøkken

Braaten, Gunhilda 

93004878

gun.braaten@krodsherad.kommune.no

Krøderen barnehage

Bråten, Inger Rudsødegård 

93002291

inger.braten@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Braaten, Lars Erik

93004878

lars.erik.braaten@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Braathen, Wivi

40600245

wivi.braathen@krodsherad.kommune.no

Kommunekassa

Bøe, Astrid Glesne

92877008

astrid.glesne.boe@nav.no

Sosialkontoret

C

 

 

 

Carlsen, Stina

93001880

stina.carlsen@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

D

 

 

 

Dalen, Anne Helene

45417556

anne.dalen@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole - renhold

Dokken, Else

93002291

else.dokken@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Duestad, Ruth Irene 

46611920

ruth.duestad@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen vask

Dæhlen, Guro

41503237

guro.daehlen@krodsherad.kommune.no

Fagansvarlig Jordbruk

E

 

 

 

Eken Linn T

93004542

linn.tveiten.eken@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Ekeren, Hilde

93003150

hilde.ekeren@krodsherad.kommune.no

PU

Engeland, Kjersti Aasen

45277370

kjersti.engeland@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon HSO

Engeland, Tore

99499066

tore.engeland@krodsherad.kommune.no

Uteavdelingen - teknisk

Engh, Ragnhild

93004878

ragnhild.engh@krodsherad.kommune.no

Krøderen barnehage

Evensen, Mari Øen

93002291

mari.oen.kristiansen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

F

 

 

 

Finnevolden, Ann Sissel

45417556

ann.sissel.finnevolden@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole - renhold

Finnevolden, Randi

93003150

randi.finnevolden@krodsherad.kommune.no

PU

Fladhus, Åse Nordbø

92877089

ase.fladhus@krodsherad.kommune.no

Helsesøstertjenesten

Flatin, Anne Mari

92277714

anne.mari.flatin@krodsherad.kommune.no

Fysioterapi

Flå, Ingun Synøve Olstad

45411113

ingun.flaa@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Flågan, Hanne

93004542

hanne.flaagan@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Flågan, Wenche

93002291

wenche.flagan@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Fossen, Gerd Oddveig

93201959

gerd.oddveig.fossen@krodsherad.kommune.no

SFO Noresund

Fossen, Lene

93201959

lene.fossen@krodsherad.kommune.no

SFO Noresund

Fremgaard, Ellen Ø.

92877009

ellen.fremgaard@krodsherad.kommune.no

Helsesøstertjenesten

Frydenhaug, Astrid

93004878

astrid.frydenhaug@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Fuhre, Margrethe

93003150

margrethe.fuhre@krodsherad.kommune.no

PU

G

 

 

 

Gjernes, Synøve

92405796

synnove.gjernes@krodsherad.kommune.no

Noresundanlegget

Glesne, Gjertrud Trommald

91162470

gjertrud.glesne@krodsherad.kommune.no

SFO Krøderen

Glienke, Britt Kari L

93004542

britt.glienke@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Grimelid, Marit Moen

93004542

marit.grimelid@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

H

 

 

 

Hagen, Anni

45504733

anni.hagen@krodsherad.kommune.no

PU

Hagen, Lena

92877008

lena.hagen@nav.no

Sosialkontoret

Hansen, Bente

91162470

bente.hansen@krodsherad.kommune.no

SFO Krøderen

Haugaløkken, Anne Lise

40644174

anne.lise.haugalokken@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg / PU

Haukeland, Geir 

46444135

geir.haukeland@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon HSO

Haviken, Anne Gro

45833423

anne.gro.haviken@krodsherad.kommune.no

Oppmåling

Hilde, Arne

92600138

arne.hilde@krodsherad.kommune.no

Vedlikehold

Holen, Merete

48043379

merete.holen@krodsherad.kommune.no

Fagansvarlig servicekontor og politisk sekretær

Hovden, Ingar

93004542

ingar@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Høgli, Kristine Nedrestøl 

45407050

kristine.nedrestol.hogli@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon oppvekst

I

 

 

 

Iversen, Wenche 

93003150

wenche.iversen@krodsherad.kommune.no

PU

Ikejder Belaid

92078417

 

Flyktningtjenesten

J

 

 

 

Johannessen, Janne 

93002291

janne.johannessen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Johnsen, Hans Erik 

92277721

hans.erik.johnsen@krodsherad.kommune.no

Fysioterapi

Johnsrud, Turid Løvli 

93005646

turid.johnsrud@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Johnsrud, Wenche 

32150900

wenche.johnsrud@krodsherad.kommune.no

Legekontor

Jokerud, Reidun

45410179

reidun.jokerud@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Jokerud, Anne Kristin

93200968

anne.kristin.jokerud@krodsherad.kommune.no

Kommunekassa

Jokerud, Gunn Kristin 

93001836

gunn.kristin.jokerud@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Jokerud, Inger

40600626

inger.jokerud@krodsherad.kommune.no

Kommunekassa

Jørstad, Randi Synnøve

92044343

randi.jorstad@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen kjøkken

K

 

 

 

Karlsson, Sigrun

46611920

sigrun.karlsson@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen vask

Kittilsen, Kari

93005646

kari.kittilsen@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Kittilsen, Kristin

93002291

kristin.kittilsen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Kittilsen, Tone

93001880

tone.kittilsen@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Kjeldsrud, Kristin

99596020

kristin.kjeldsrud@krodsherad.kommune.no

Psykiatri

Kjensmo, Kari

45405154

kari.kjensmo@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Kleven, Gunhild Kathrine

93001836

gunhild.kathrine.kleven@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Kleven, Hans Anders

92266596

hans.kleven@krodsherad.kommune.no

Uteavdelingen

Kleven, Terje

93004542

terje.kleven@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Kristensen, Lise

93004542

lise.kristensen@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Kristiansen, Henrik

92044343

henrik.kristiansen@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen kjøkken

Kristiansen, Ole Jonny

92044343

ole.kristiansen@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen kjøkken

Kronstad, Rune

92066770

rune.kronstad@krodsherad.kommune.no

Vedlikehold

Kupcane Natalija

93005646

natalija.kupcane@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Kvernemo, Åse

93004542

ase.kvernemo@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

L

 

 

 

Larsen, Anita

41148194

anita.larsen@krodsherad.kommune.no

Rådmannskontoret

Langlien, Gro Tønjum

40644174

gro.langlien@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Langvandsbråten, Ole Ronny

92466268

ole.ronny.langvandsbråten@krodsherad.kommune.no

Uteavdelingen

Hege, Løkke

93002291

hege.lokke@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Løvli, Ståle

92466474

stale.lovli@krodsherad.kommune.no

Vei, vann, kloakk

M

 

 

 

Magnus, Anne

91653875

anne.magnus@krodsherad.kommune.no

Leder personal/organisasjonsutvikling

Marberg Hovde Fredrik

45410179

fredrik.marberg@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Midtgård, Roy Andre

97130746

roy.andre.midtgard@krodsherad.kommune.no

Sektorleder Teknisk drift

Moen, Kari

93002291

kari.moen@krodsherad.kommune.no

Inne / utebasert omsorg

Moen, Marit Høgli

93002291

marit.moen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Moen, Sissel

93002291

sissel.moen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Moen, Turid Roppestad

45277792

turid.roppestad.moen@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon HSO

Mohn, Nina

93001836

nina.mohn@krodsherad.kommune.no

Noresundskole

N

 

 

 

Narum, Anne Berit Hamre

40600129

anne.berit.narum@krodsherad.kommune.no

Kommunekassa

Nicolaysen,Heidi

45410855

heidi.nicolaysen@krodsherad.kommune.no

KrøderenBarnehage

Nordby,Berit

45410179

berit.nordby@krodsherad.kommune.no

Krøderenbarnehage

Nore,Tora

99506020

tora.nore@krodsherad.kommune.no

Psykiatri

Nyhus,Berit

93002291

berit.nyhus@krodsherad.kommune.no

Innebasertomsorg

Nyhus,Kjersti

93004542

kjersti.nyhus@krodsherad.kommune.no

Krøderenskole

Nævdal,Inger

40600245

inger.nevdal@krodsherad.kommune.no

Kommunekassa

Nøkleby,Elisabeth Ruud

45410971

elisabeth.nokleby@krodsherad.kommune.no

Krøderenskole

Nøkleby,Erik

92266149

erik.nokleby@krodsherad.kommune.no

Uteavdelingen

O

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Paulsen,Rita

93004878

rita.paulsen@krodsherad.kommune.no

Krøderenbarnehage

Pedersen,Magnhild Strand

93002291

magnhild.pedersen@krodsherad.kommune.no

Innebasertomsorg

Pedersen, Siv-Merethe

92400471

siv.merethe.pedersen@krodsherad.kommune.no

 

 Byggesaksbehandler

Q

 

 

 

 

 

 

 

R

 

 

 

Ramstad,Odd

92277721

odd.ramstad@krodsherad.kommune.no

Fysioterapi

Remmen,Jorun

93004542

jorun.remmen@krodsherad.kommune.no

Krøderenskole

Riis,Therese Haug

93001836

therese.haug.riis@krodsherad.kommune.no

Noresundskole

Roland,Hilde

92400471

hilde.roland@krodsherad.kommune.no

Rådmannskontoret

Rolfstad,Tone Ranheim

90974186

tone.rolfstad@krodsherad.kommune.no

Rådmannskontoret

Ruud,Elin

93004878

elin.ruud@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Røed,Eline Larsen

93201088

eline.roed@krodsherad.kommune.no

Noresundskole

Raaen,Anne Sofie

93001836

anne.sofie.raaen@krodsherad.kommune.no

Noresundskole

Raaen,Ellen B.

45277226

ellen.raaen@krodsherad.kommune.no

SektoradministrasjonHSO

Råen,Gunn Iren

93002291

gunn.iren.raaen@krodsherad.kommune.no

Innebasertomsorg

Raaen,Guro

93002291

guro.raaen@krodsherad.kommune.no

Innebasertomsorg

Raaen,Tom

92010193

tom.raaen@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole/ omsorg

Raaen,Vigdis

93201959

vigdis.raaen@krodsherad.kommune.no

SFONoresund

Råen,GroAnita

93001880

gro.anita.raaen@krodsherad.kommune.no

Noresundbarnehage

S

 

 

 

Sandsdalen, Tone

93003150

tone.sandsdalen@krodsherad.kommune.no

PU

Skinnes, Ole Gunnar

 

ole.gunnar.skinnes@krodsherad.kommune.no

Eiendomsskatt

Skatvedt, Astrid

93001880

astrid.skatvedt@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Skjeggerød, Helge

 

helge.skjeggerud@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen

Skogstad, Anita

92044343

anita.skogstad@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen kjøkken

Slevigen, Trine Lise

45410179

trine.slevigen@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Slevikmoen, Eva

93002291

eva.slevikmoen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Slevikmoen, Heidi

93005646

heidi.slevikmoen@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Slevikmoen, Line

45414674

line.slevikmoen@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Snippen,Mia

93002291

mia.snippen@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Snippen, Irene

93001880

irene.snippen@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Solheim, Siv

45410179

siv.solheim@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Solli,Mariann

93004542

mariann.solli@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Solstad, Torgeir

93004542

torgeir.solstad@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Sorteberg,Åse

93002291

aase.sorteberg@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Sorteberg, Astrid

92010193

astrid.sorteberg@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Stang, Kirsti Fagerholt

93001880

kirsti.stang@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Stenberg, Gry

93003150

gry.stenberg@krodsherad.kommune.no

PU

Stensrud, Marit Skaseth

93002291

marit.stensrud@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Stevy, Silje

93005646

silje.stevy@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Strande, Mari

93002291

mari.strande@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Stølevik, Wenche Kristin

91162470

wenche.stolevik@krodsherad.kommune.no

SFO Krøderen

Støvern, Siv Iren

93001880

siv.stoveren@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Sundhaugen,Kine

93001836

kine.sundhaugen@krodsherad.kommune.no

Noresund skole

Sundt, Hilde

93001880

hilde.sundt@krodsherad.kommune.no

Noresund barnehage

Svartås, Ingunn

45410855

ingunn.svartaas@krodsherad.kommune.no

Krøderen barnehage

Svartås, Lise

93002291

lise.svartas@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Svendsrud, Hege Mariann

93005646

hege.svendsrud@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Søfteland, Linda

93001880

linda.softeland@krodsherad.kommune.no

Noresundbarnehage

T

 

 

 

Tangen, Anne Marit

90192087

anne.marit.tangen@krodsherad.kommune.no

Sektorleder helse - og omsorg

Trinterud, Bjørg A Redalen

46611920 / 40644174

bjorg.trinterud@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen vask / utebasert omsorg

Trommald, Georg

93004542

georg.trommald@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Tryterud, Beate

93002291

beate.tryterud@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Tuft, Hanne

45412418

hanne.tuft@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Tveiten, Siri

93004542

siri.tveiten@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole

Turistinformasjon

92077953

 

 

U

 

 

 

 

 

 

 

V

 

 

 

Vad, Anne

40644174

anne.vad@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

Varild, Mari Nore

93002291

mari.varild@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Vikhagen, Hans Gunnar

99506020

hans.vikhagen@krodsherad.kommune.no

Psykiatri

W

 

 

 

Wærsted, Hans O

48220311

hans.warsted@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon TNM

Waaler, Geir

41607539

geir.waaler@krodsherad.kommune.no

Sektoradministrasjon oppvekst

Waaler, Sigrid

93005646

sigrid.waaler@krodsherad.kommune.no

Utebasert omsorg

X

 

 

 

 

 

 

 

Y

 

 

 

 

 

 

 

Z

 

 

 

 

 

 

 

Æ

 

 

 

 

 

 

 

Ø

 

 

 

Ødegård, Anne Lise

93004878

anne.lise.odegaard@krodsherad.kommune.no

Krøderen Barnehage

Ødegård, Anne Mette

93002291

anne.mette.odegaard@krodsherad.kommune.no

Innebasert omsorg

Ødegård, Bente

93400047

bente.odegard@krodsherad.kommune.no

Krødereen skole

Ødegård, Grethe

46500995

grethe.odegard@nav.no

Sosialkontoret

Ødegård, Herleik

40635030

herleik.odegaard@krodsherad.kommune.no

Vedlikehold

Ødegården, Kari Sivertsen

92044343

kari.sivertsen.odegaard@krodsherad.kommune.no

Kryllingheimen kjøkken

Øvregård, Stine

45410855

stine.ovregaard@krodsherad.kommune.no

Noresund Barnehage

Å

 

 

Marberg Hovde Fredrik

Årdal, Nina

99506020

nina.ardal@krodsherad.kommune.no

 

Aaskjær, Linda

45410672

linda.aaskjaer@krodsherad.kommune.no

Krøderen skole



Utskriftsversjon Utskriftsversjon

Publiseres med eRedaktør